Loading......
  •   biuro@przyspieszkraula.pl
  • Poznań:  691 283 096 Wrocław:  728 952 934

PEŁNA OFERTAGrupa Liczba osób Cena PROMOCJA Pakiet
Grupa przyspiesz kraula Grupa 5/6-o osobowa 59 zł 45zł!! za zajęcia/osobę Minimalny pakiet – 4 zajęć
Zawodnicy SwimRun - grupa łapkowa Grupa 5/6-o osobowa 59 zł 45zł!! za zajęcia/osobę Minimalny pakiet – 4 zajęć
Grupa początkująca Grupa 5/6-o osobowa 59 zł 45zł!! za zajęcia/osobę Minimalny pakiet – 4 zajęć
Zajęcia indywidualne Indywidualne
2-osobowe
120
180
5 zajęć(115zł)
10 zajęć(110zl)

5 zajęć (175zł)
10 zajęć (170zł)

Pod naszym Okiem, będziesz miał rozwiane wszelkie wątpliwości
• Grupa początkująca- dla osób które wykonują swoje pierwsze ruchy wodzie, zacznij dokładnie poruszać się wodzie od samego początku !!! Zajęcia odbywają się w wodzie na brodziku, trener wchodzi do wody i ustawia indywidualnie każdego zawodnika w wodzie
• Grupa Przyspiesz Kraula dla fanatyków pływania którzy chcą poprawić swoje osiągnięcia w wodzie, skończyć z dotychczasową szarpaniną i zacząć wydajnie pływać! Nasze zajęcia cechuje wideo-analiza i system podwodnej komunikacji, co sprawi że na bieżąco będziemy mieć z Tobą kontakt i jeszcze wydajniej programować poprawne wzorce!
• Przyszłych zawodników swimrun dla których mamy przygotowany warsztat łapkowopullboyowy, oferta dedykowana dla zawodników swimrun wymagających ukierunkowanego treningu. Dowiesz jak zminimalizować opór na zawodach swimrun, jak dobrać sprzęt i jak skutecznie trenować
• Konsultacja Online: Nie możesz się z nami zobaczyć? Mieszkasz zbyt daleko? Bez Obaw! :) Na to również jesteśmy przygotowani! Poprawimy Twojego Kraula na odległość !!! Napisz do nas na: biuro@przyspieszkraula.pl w tytule „pomoc na odległość” a w odpowiedzi wyślemy Ci wszystkie szczegóły :)
• Oferta Obozowa – Zdarzyło Ci się mieć już ścianę swoich osiągnięć myśląc że doszedłeś do swojej granicy prędkości w kraulu? Ujawnimy Ci jak ukryte tajniki techniczne, niewidoczne gołym okiem i o których nigdzie się nie mówi, a są najistotniejsze w pływaniu. Ładuj Energię, i przyjmij dużą dawkę lecytyny aby wchłonąć ogromną ilość wiedzy.

OFERTA OBOZOWA

Na górę